Żłobek

Serdecznie zapraszamy Państwa pociechy do Żłobka "Kraina Uśmiechu":

Żłobek "Kraina Uśmiechu", działa przy naszym Przedszkolu "Kraina Uśmiechu." Jesteśmy żłobkiem w którym nasze dzieci uczą się tolerancji, szacunku, samodzielności, życia w przyjaźni. Naszym celem jest stymulacja wrodzonego intelektualnego potencjału dzieci, który jest nieograniczony.
Żłobek przyjmuje dzieci od 6 m-ca życia.

Nasze dzieciaczki bawią się i uczą według planu zajęć .

Żłobek "Kraina Uśmiechu" to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie czuło się bezpiecznie dzięki kochającym nianiom, którym zależy na stworzeniu Maluszkom ciepłej, domowej atmosfery podczas rozłąki z rodzicami. Dla Maluszków zostało stworzone atrakcyjne, kolorowe i bezpieczne miejsce zabawy i nauki, w którym może w pełni dać upust swoim naturalnym zachowaniom takim jak płacz czy brojenie ( oczywiście do pewnych granic :)


Pobyt w żłobku dostarczać będzie Twojemu dziecku wiele radości podczas ciekawych i wesołych zabaw dostosowanych do grupy.  Codziennie zróżnicowany program zajęć -plastyczne, ruchowe, edukacyjne, muzyczne. Po czasie spędzonym w naszym żłobku dziecko łatwo przystosuje się do środowiska przedszkolnego . 

Żłobek "Kraina Uśmiechu" zadba o prawidłowy rozwój Twojej pociechy, przede wszystkim dzięki, jakże istotnemu, kontaktowi z rówieśnikami oraz mądrym edukacyjnym zajęciom i zabawom. Dzieci w grupie rówieśników łatwiej przełamują bariery związane np. z korzystaniem z nocniczka, jedzeniem czy obawą przed obcymi. Dziecko wychodząc poza środowisko domowe, otwiera się i szybciej uczy się funkcjonowania w nowym otoczeniu. 

Żłobek pracuje w godzinach 6.00- 17.00

W naszej placówce, na życzenie Rodzica, możliwe jest przygotowanie posiłków dla dzieci wymagających indywidualnego żywienia wg zaleceń lekarza alergologa i dietetyka.
W naszej placówce ogromną wagę przykładamy do bezpieczeństwa dzieci. Posiadamy monitoring - właśnie dla bezpieczeństwa. Cały budynek poddawany jest ciągłej rejestracji przez kamery.