O nas

Nasze przedszkole oparte jest na takich wartościach jak miłość, przyjaźń, bezpieczeństwo, twórcze poznawanie i spędzanie wolnego czasu. Oferta edukacyjna naszego przedszkola pozwala na wszechstronny poznawczy rozwój dziecka, które poznaje świat wszystkimi zmysłami.

Twórczo odkrywa, rozwiązuje problemy, analizuje i wyciąga wnioski. Dzięki takiemu poznawaniu wiedza pozostaje w pamięci na dłużej.

Nasze przedszkole posiada szeroką gamę zajęć dodatkowych, tj. codzienny kontakt z językiem angielskim, zajęcia rytmiczne, kulinarne, plastyczne, doświadczenia i eksperymenty, zajęcia logopedyczne, zajęcia z multimediami (tablety ,tablica interaktywna, mata "Mistrzowie Kodowania Junior").

Różnorodność ta pozwala na umożliwienie rozwijania i poznawania indywidualnych pasji i talentów każdego dziecka. W naszym przedszkolu nikt nie będzie się nudził.

Czy przedszkole to tylko nauka?

Aspekt edukacyjny bezsprzecznie odgrywa bardzo istotną rolę w rozwoju młodego człowieka, należy jednak pamiętać o innych niezbędnych czynnikach na niego wpływających. Ogromną potrzebą i miłością każdego maluszka jest ruch i aktywność fizyczna. Przez wzgląd na to, że nasze przedszkole proponuje zdrowy tryb życia, kładziemy nacisk na aktywność fizyczną poprzez spacery, zabawy na świeżym powietrzu – posiadamy własny plac zabaw dostosowany do potrzeb dziecka, a także miejsce na ogródek warzywno - ziołowy, uprawiany przez dzieci w trakcie zajęć. Posiadamy własną w pełni wyposażoną kuchnię. Wszystkie posiłki przygotowywane są u nas na miejscu. Wszystko co ma być ciepłe jest ciepłe, a chrupiące jest chrupiące. Utożsamiamy się z hasłem „ w zdrowym ciele, zdrowy duch!”.Prawidłowe ułożenie jadłospisu dostosowanego do potrzeb żywieniowych dziecka jest równie ważne jak odpowiedni rozkład zajęć dydaktycznych. Zachowanie właściwych proporcji białek, węglowodanów, tłuszczów i witamin to inwestycja w dobre zdrowie w dzieciństwie, która zaprocentuje w życiu dorosłym.
Przekonani o tym jak ważna jest pełnowartościowa i zdrowa dieta, dbamy o to, by posiłki podawane w Przedszkolu były przygotowywane zgodnie z normami zalecanymi przez dietetyków dziecięcych.
Zapewniamy trzy smaczne domowe posiłki (śniadanie, dwudaniowy obiad oraz podwieczorek) przyrządzane w warunkach zgodnych z przepisami i normami. W stworzonym przez nas menu znajdują się tradycyjne obiady domowe .
Wszystkie Dzieci zachęcamy do próbowania nowych dań, aby odkrywały niezwykły świat smaków.
Wodę mineralną podajemy na każdą prośbę dziecka.
Istnieje również możliwość przygotowania indywidualnego menu zgodnego z potrzebami Dziecka, które mogą wynikać z uwarunkowań zdrowotnych.

Co jeszcze może zaoferować przedszkole? Czy wszystkie potrzeby dziecka zostają już zaspokojone?

Poza poznawaniem świata, promowaniem aktywności fizycznej, ogromną rolę przywiązujemy do potrzeb emocjonalnych dziecka, takich jak: potrzeba akceptacji, potrzeba miłości, potrzeba bezpieczeństwa, szacunku do siebie i innych. Promieniejące słońcem sale, przyjazne otoczenie i niepowtarzalne osobowości naszych wychowanków są unikalne.
Wszystkie promowane przez nasze przedszkole aspekty rozwoju młodego człowieka, tj. aspekt poznawczy, społeczny, rozwój fizyczny i emocjonalny składają się na całościową sylwetkę dziecka, które zaczyna śmiało wchodzić w świat, z głową pełną wiedzy, pomysłów, marzeń, pragnień, czując się przy tym bezpiecznie, dbając w tym wszystkim o siebie i otoczenie, w którym się znajduje.

W naszej placówce ogromną wagę przykładamy do bezpieczeństwa dzieci. Posiadamy monitoring – właśnie dla bezpieczeństwa. Cały budynek poddawany jest ciągłej rejestracji przez kamery.